Konstitucijos diena

Konstitucija – svarbiausias ne tik mūsų šalies, bet ir daugelio pasaulio šalių įstatymas, užtikrinantis žmogaus teises, laisves ir pareigas valstybėje.

Konstitucija – tai vientisas ir tiesiogiai taikomas teisės aktas, kuriuo remdamiesi piliečiai gali ginti savo teises. Šiemet, spalio 25-ąją, LR Konstitucija mini jau 29-ąsias Nepriklausomos Lietuvos metines.

Minėdami  Konstitucijos dieną M. Šimelionio  gimnazijos mokiniai pasitikrino savo žinias jau 15-us metus visoje Lietuvoje vykusiame nacionaliniame Konstitucijos egzamine. Rezultatus sužinosime šiek tiek vėliau. Egzamino tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą. Konkursą organizavo LR Teisingumo ministerija.

Dėkojame mokiniams už parodytą pilietiškumą.

Regina Bučinskienė, istorijos mokytoja metodininkė