Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-ąją sukanka 32 metai, kai buvo pasirašytas Nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas. Šis dokumentas valstybei reiškė kur kas daugiau nei tik akto pasirašymą, jis žymėjo naują pradžią, naują kelią į demokratiją, į laisvę. Nepriklausomybė – tai ne duotybė. Tai nuoširdus noras ir nuoseklus darbas saugant šią vertybę.

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos bendruomenė šia proga  organizavo ne vieną renginį. Gimnazistai dalyvavo akcijoje ,,Lai žydi laisvė!”,  II- IV gimn. klasių mokiniai virtualiame nacionaliniame protmūšyje „K11 su P. Ambrazevičiumi“. Mažesnieji gimnazijos mokiniai kovo 10-tą dalyvavo stalo žaidimų turnyre, skirtame paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė kvietė mokytojus keliauti pėsčiomis ir siekė surinkti 11 tūkstančių žingsnių.

Visi džiaugiamės Nepriklausomybe, mūsų tautos vienybe ir lenkiame galvas prieš visus, kurie vedė Lietuvą į Kovo 11-ąją.