Menu Close

Kovo 11-oji – Nepriklausomybės atkūrimo diena

Šiais metais sukako 33 metai, kai Lietuva, pirmoji iš SSRS okupuotų kraštų, paskelbė atkurianti Lietuvos nepriklausomybę. Motiejaus Šimelionio gimnazijos bendruomenė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 33-iąsias metines paminėjo dalyvaudama įvairiuose renginiuose. III-IV gimnazinių klasių mokiniai LR Seime susitiko su Nepriklausomybės atkūrimo signatarais, III gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje K11 su Pauliumi Ambrazevičiumi, 5-8 klasių mokiniai – Trakų rajono istorijos kunkurse. Kovo 10 d. mokiniai koncertavo, deklamavo eilėraščius, skirtus mylimai Lietuvai. Renginys buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės 33-iosioms ir Motiejaus Šimelionio gimnazijos 60-osioms metinėms paminėti. Lietuvos gimtadienio proga mokiniai organizavo akciją „Tortas“, sukūrė šokį.

Kovo 11-oji diena kiekvieno lietuvio širdyje yra išskirtinė. Tai šventė ne kalendoriaus lapelyje, o širdyje. Lai šis stebuklas niekada nesibaigia!

Istorijos mokytoja Regina Bučinskienė

Nuotraukos Reginos Bučinskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą