Menu Close

Lengvosios atletikos naujienos

Keturi metai pralėkė labai greitai ir Trakų rajono mokyklų mokiniai vėl startuoja varžybose. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 8-IV kl. mokiniai š.m. gegužės 16 d. dalyvavo lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose. Kiekviena (-as) mokinė (-ys) parodė tikrą kovą, stipria valią ir norą ne tik dalyvauti, bet ir laimėti.  Tarp mergaičių I-ąją vietą iškovojo Gabija S. 8b kl. (100m bėgimas), Adrija S. IIIb kl. (šuolis į tolį). II-ąją vietą iškovojo Kortyna P. IIIb kl. (rutulio stūmimas), Akvilė S. (1000m bėgimas) ir IV-ąją vietą užėmė Sofija P. 8b kl. (1000m bėgimas ), Rytė K. IIIa kl. (100m bėgimas). Tarp vaikinų II –ąją vietą iškovojo Gytis K. IIIb kl. (šuolis į tolį), Nedas N. 8c kl. (400m), Natas Š. IIIb kl. (rutulio stūmimas) ir III-ąją vietą užėmė Edvinas P. IIIb kl (100m), Dominykas D. Ib kl. (1000m).  Bendroje komandinėje įskaitoje mergaičių ir berniukų komandos iškovojo II-ąsias vietas. Sveikiname komandas ir nuoširdus AČIŪ mokiniams už dalyvavimą bei gimnazijos vardo garsinimą.

Fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė

Skip to content