Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupių 1 – asis gimtadienis ČIA MŪSŲ ANTRIEJI NAMAI

Vasario 26 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje skambėjo muzika, dainos, gražiausi sveikinimai ir palinkėjimai, nes vyko nuostabi šventė – 1 – asis ikimokyklinio ugdymo grupių gimtadienis. Atrodo taip neseniai gimnazijoje buvo įsteigtos ikimokyklinės grupės, bet jau prabėgo metai. Džiaugiasi vaikai, džiaugiasi tėvai, džiaugiasi darbuotojai.

Į šventę atvyko ne tik vaikai ir jų tėvai, bet sveikino ir drauge džiaugėsi Trakų rajono vicemerė Marija Puč, Trakų rajono merės Editos Rudelienės patarėja Eleonora Kravčun, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas, gimnazijos administracija.

Gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius sveikino gausiai susirinkusius tėvus, vaikus, pedagogus ir svečius. Direktorius dėkojo savivaldybės atstovams už pagalbą steigiant ikimokyklinio  ir priešmokyklinio ugdymo grupes, tėvams už aktyvų dalyvavimą įstaigos gyvenime, pedagogams už nuoširdų darbą su vaikais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Šmigelskienė džiaugėsi gausiu būriu svečių ir dėkojo visiems už glaudų bendradarbiavimą, pagalbą ir supratingumą.

Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys labai džiaugėsi, kad gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius priėmė iššūkį ir sutiko įsteigti dvi ikimokyklinio ugdymo, o vėliau ir priešmokyklinio ugdymo grupes, kad patenkino Lentvario žmonių lūkesčius. Trakų rajono vicemerė Marija Puč ir Trakų rajono merės Editos Rudelienės patarėja Eleonora Kravčun sveikino visus susirinkusius į šventę ir linkėjo prasmingų darbų. Lentvario seniūnas Vytas Rukšėnas palinkėjo, kad Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje ateityje būtų įsteigta ir pradinė klasė.

Tėvų vardu kalbėjo Lilija Medzinskienė. Ji dėkojo direktoriui Jonui Kietavičiui už galimybę jų vaikams lankyti būtent šią įstaigą, auklėtojoms už puikų darbą ir atsidavimą jų vaikams. Taip pat palinkėjo gimnazijos bendruomenei ištvermės ir kūrybiškumo ugdant jaunąją kartą.

Gimnazijos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai dėkojo svečiams už gražius žodžius, dovanas ir atsidėkodami dovanojo šventinį koncertą „Čia mūsų antrieji namai“. Ikimokyklinio ugdymo grupių „Spinduliukai“, „Šypsenėlės“ ir mišrios priešmokyklinės grupės vaikai dainavo, deklamavo, žaidė žaidimus, šoko, grojo, siuntė svečiams šilčiausius linkėjimus bei dovanojo savo pačių pagamintas dovanėles.

Šventės pabaigoje svečiai turėjo galimybę pamatyti gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių metų veiklos „Mano pirmieji metai darželyje“ PowerPoint pristatymą, kuris parodė, kiek daug gražių, turiningų, šviesių akimirkų išsaugojo atmintyje šios ikimokyklinio ugdymo įstaigos pedagogai, tėvai ir jų vaikai.

Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Šmigelskienė

75_n 12