Gegužės 4-8 dienomis mūsų gimnazijoje vyko tradicinė „Lietuvių kalbos savaitė“. Mokiniai varžėsi dalyvaudami įvairiuose konkursuose, viktorinose, impulsyvios kūrybos laboratorijoje. Džiaugiamės visais, dalyvavusiais Lietuvių kalbos savaitės renginiuose, ir sveikiname šių metų nugalėtojus.
Dailyraščio konkursas:
I vieta – Ieva Michailova 5a,
II vieta – Agnė Sinkevičiūtė 5c,
III vieta – Lukas Liutko 5c.
Kalbos viktorina (6 kl.):
I vieta – Elzė Sartanavičiūtė 6a,
II vieta – Dorotėja Jenkinaitė 6c,
III vieta – Tautvydas Navickas 6a.
Kalbos viktorina (7 kl.):
I vieta – 7a kl. komanda,
II vieta – 7c kl. komanda,
III vieta – 7b kl. komanda.
Literatūros viktorina (8 kl.):
I vieta – Karina Zavgorodniaja 8a,
II vieta – Erik Daukševič 8b ir Deimantė Lukaševičiūtė 8b,
III vieta – Dominykas Krupavičius 8b.
Konkursas „Raštingiausias mokinys“ (I-II kl.):
I vieta – Danielė Šlikaitė IIb,
II vieta – Mėja Burdaitė IIa,
III vieta – Ieva Janulevičiūtė IIa.
Konkursas „Impulsyviosios kūrybos laboratorija”:
I vieta- Sofija Politikė IIIb,
II vieta – Milana Ramaneckaitė IIIb,
III vieta – Deimantė Pavlovskytė IVa.
Gegužės 7 dieną mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje „Lietuva skaito” ir taip minėjo Spaudos atgavimo, kalbos bei knygos dieną.
Gegužės 8 dieną gimnazijos aktų salėje vyko baigiamasis renginys. Primename, kad š.m. gegužės 21 d. visi pirmų vietų laimėtojai susitiks su Marijampolės Sūduvos gimnazijos „Lietuvių kalbos savaitės“ nugalėtojais. Mokiniams bus surengta bendra pažintinė-edukacinė ekskursija Kaune.
Projekto koordinatorė Jovita Urmulevičienė
Nuotraukos Jovitos Urmulevičienės







