Menu Close

Lietuvių kalbos savaitė

Šią savaitę (03-29 – 04-01)  mūsų gimnazijoje vyko tradicinė „Lietuvių kalbos savaitė“. Mokiniai varžėsi  dalyvaudami konkursuose, viktorinose, rašydami diktantą. Šių metų nugalėtojai:

Mįslių kūrimas: I vieta – Andrėja Reket 5a kl.,   II vieta – Lėja Raitelaitytė 5c kl., III vieta- Matas Kvietkauskis 5a kl. Akrosticho kūrimas: I vieta – Emilis Zakševskis 6a kl., II vieta – Sofija Politikė 6b kl., III vieta – Mantas Saveiskis 6a kl. Kalbos viktorina (7-8 kl.): I vieta – Karolina Platūkytė  7a kl., II vieta – Urtė Stefanovičiūtė 7c kl., III vieta – Emilija Lučinskaitė 7a kl.

„Raštingiausias mokinys“ (I-II kl.): I vieta – Austėja Maslauskaitė IIc kl., II vieta – Miglė Kezytė IIb kl., III vieta – Deimantė Tomaševičiūtė IIc kl. Etninės kultūros viktorina (III-IV kl.): I vieta Martyna Jurjevaitė – IIIa kl., II vieta – Deividas Vepštas IIIb kl. ir Ieva Bieliūnaitė IVa kl., III vieta – Austėja Dobrovolskaitė IIIb kl., Justina Radzevičiūtė IVb kl. ir Evelina Skadaitė IIIa kl.

Džiaugiamės visais mokiniais, kurie dalyvavo – išbandė savo kūrybinius gebėjimus, pasitikrino įgytas akademines žinias, rėmėsi gyvenimiška patirtimi.

Lietuvių kalbos mokytojos

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą