Menu Close

„Lietuvių kalbos savaitė“

Gegužės 6-10 dienomis mūsų gimnazijoje vyko tradicinė „Lietuvių kalbos savaitė“. Mokiniai varžėsi  dalyvaudami įvairiuose konkursuose, viktorinose ir protmūšyje, kur reikėjo ir žinių, ir kūrybiškumo, ir greitos reakcijos. Džiaugiamės visais, dalyvavusiais Lietuvių kalbos savaitės renginiuose, ir sveikiname šių metų nugalėtojus:

Dailyraščio konkursas: I – Elita Mechovskytė 5a, II – Gintarė Gaidamavičiūtė 5b, III- Rustas Kamarauskas 5c ir Kamilė Šlikaitė 5a

Kalbos viktorina: I – 6b  kl. (Igr.) komanda, II- 6b kl. (II gr.) komanda, III- 6a kl. (Igr.)  komanda

Viktorina Kur giria žaliuoja” (skirta Dainų šventės 100-čiui): I-7a kl. komanda, II- 7b kl. komanda

III- 7c kl. komanda

Literatūrinė viktorina: I- 8b kl. komanda, II – 8c kl. komanda, III – 8a kl. komanda.

Konkursas „Raštingiausias mokinys“ (I-II kl.): I – Agnė Jurkevičiūtė IIb, II – Emilija Simanavičiūtė IIb, III – Evita Zemenskaitė Ic   ir     Saulė Dobrovolskaitė IIb.

„Protmūšis“ (III-IV kl.): I – Gabija Sudnikovičiūtė  IVb, II – Ignas Šimaitis IIIa, III –  Danielius Vepštas IIIb.

Gegužės 7 dieną mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje „Skaitymas savo malonumui” ir taip minėjo Spaudos atgavimo, kalbos bei knygos dieną. Grupė 5-10 kl. moksleivių vyko į Keistuolių teatrą žiūrėti pjesės „Riešutų duona”.

Gegužės 10 dieną gimnazijos aktų salėje vyko baigiamasis renginys.

Primename,  kad š. m. birželio 7 d. visi pirmų vietų laimėtojai susitiks su Marijampolės Sūduvos gimnazijos „Lietuvių kalbos savaitės“ nugalėtojais. Mokiniams bus surengta bendra pažintinė-edukacinė  ekskursija Marijampolės apskrityje.

Projekto koordinatorė J.Urmulevičienė

Nuotraukos mokytojų

Skip to content