Menu Close

Lietuvos dainų šventėje

Šimtmetį mininčioje Lietuvos dainų šventėje dalyvavo mūsų gimnazijos kolektyvai, vadovaujami muzikos vyresniosios mokytojos E. Aliukonytės. Liepos 3 d. Kalnų parke vyko Dainų šventės Ansamblių vakaras „Gyvybės medis“, kuriame pasirodė Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos skudučių ansamblis. Finalinė Dainų šventės diena, liepos 6-oji, prasidėjo dalyvių eitynėmis nuo Katedros aikštės iki Vingio parko, o šventę vainikavo Dainų diena „Kad giria žaliuotų“, kurioje tarp beveik 12 000 dalyvių skambėjo Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos merginų ir moterų chorai.

Nuoširdžiai dėkojame kolektyvams ir jų vadovei už dalyvavimą Lietuvos dainų šventėje. Ačiū, kad puoselėjate mūsų tradicijas ir stiprinate bendruomenės ryšius. Esame dėkingi už jūsų atsidavimą, teigiamą energiją, kurie praturtino šventę.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Vilmos Baltrušaitytės

Skip to content