Menu Close

Merginų tinklinio turnyras „Drauge prie tinklo“

Balandžio 29 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos sporto salėje vyko merginų tinklinio turnyras ,,Drauge prie tinklo”, kurio tikslas – tobulinti tinklininkių žaidimo meistriškumą, plėtoti draugiškus ryšius ne tik su savo, bet ir kitų rajonų mokyklų tinklinio komandomis, ugdyti kilnų elgesį sporte bei skatinti aktyvaus poilsio ir sveikos gyvensenos nuostatas.

Tinklinio aikštelėje savo jėgas išbandyti susirinko Lentvario, Trakų ir Grigiškių miestų merginų komandos. Turnyras vyko ratu iki dviejų iškovotų pergalių. Visų komandų tarpusavio susitikimai buvo labai tolygūs, išlaikantys intrigą iki paskutinės rungtynių minutės su papildomais setais ir rungtynių pratęsimais.  Meistriška komandinė kova ir sportinis azartas puošė visą turnyrą, merginos tryško entuziazmu nugalėti bei apginti savo mokyklos ir komandos garbę.

Susumavus turnyro rezultatus, bronzos medaliais pasipuošė jaunoji  Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komanda ir jos vadovė R.  Kontorovičienė. Sveikiname: 8a klasės mokines – Kazarinaitę  Otiliją, Tomaševičiūtę Airūnę, Vasiliauskaitę Kintvilę; 8c klasės atstovę – Surgautaitę Rugilę; 7c klasės mokines – Filčenkovą Anastasiją, Bakumaitę Editą, Bujūtę Urtę, Mažolytę Milaną ir 5a klasės mokinę – Jovitą Bakumaitę. Po atkaklios kovos sidabro medaliai atiteko Lentvario Henriko Senkevičiaus  gimnazijos tinklininkėms ir komandos trenerei R. Kviklienei. Kevirtosios vietos laimėtojai Grigiškių ,,Šviesos” gimnazijos komandai ir jų vadovei  taip pat buvo įteikti specialūs turnyro medaliai ir diplomas.

Sveikiname šio turnyro nugalėtojas  aukso medalių laimėtojas Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokines, atstovavusias Trakų sporto centrui:  Ia gimnazinės klasės mokinę – Platač Austėją; IIa gimnazinės klasės merginas – Pavlovskytę Deimantę ir Mickevičiūtę Ugnę; IIb gimnazinės klasės mokines – Atkočiūnaitę Rūtą ir Dobrovolskaitę Saulę; IIIa gimnazinės klasės mokines – Šukelytę Brigitą, Kolendą Aurėją ir abiturientę, IVa gimnazinės klasės mokinę – Jurjevaitę Smiltę bei komandos trenerę R. Kontorovičienę.

Tinklinio turnyro ,,Drauge prie tinklo” komandų žaidėjoms, užėmusioms prizines vietas buvo įteikti medaliai ir diplomai. Dėkojame Trakų sporto centro administracijai už įsteigtus ir parūpintus apdovanojimus. Taip pat dėkojame turnyre talkinusiems Lentvario Henriko Senkevičiaus bei mūsų gimnazijos 8a klasės mokiniams (Rudžiui Martynui ir Jurgelevičiui Joriui) ir buvusioms mūsų gimnazistėms tinklininkėms – Salevič Dominykai ir Deimantei Tomaševičiūtei- ne tik už pagalbą, bet ir už nuoširdų palaikymą. 

Labai norime pasidžiaugti tinklininkių ir jų komandų vadovų aktyvumu bei dalyvių motyvacija tobulėti  palaikant glaudžius ryšius su rajonų mokyklų komandomis bei norą sportuoti ir populiarinti šią sporto šaką.  Įvykęs turnyras paliko neišdildomų  įspūdžių ne tik turnyro dalyviams, bet ir žiūrovams, kurie mėgavosi puikiu tinklinio žaidimu, džiaugėsi, jog kiekvienais metais tinklininkių gretos vis didėja, o pats žaidimas tampa vis profesionalesnis bei įdomesnis, pritraukiantis dar daugiau dalyvių ir žiūrovų.

                                                          Turnyro ,,Drauge prie tinklo” organizatorė Ramutė Kontorovičienė

Nuotraukos Ramutės Kontorovičienės

Skip to content