Menu Close

„Metų knygos rinkimai, 2023“

Kasmetiniai „Metų knygos rinkimai“ vyksta nuo 2005 metų. Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos rašytojus kurti, o leidėjus – leisti kokybišką literatūrą įvairaus amžiaus žmonėms, skatinti įvairaus amžiaus ir skirtingų socialinių grupių gyventojus skaityti, užtikrinti skaitymą skatinančios aplinkos kūrimą ir meniškai vertingos literatūros prieinamumą. Akcijos metu skaitytojai iš ekspertų komisijos pasiūlytų knygų Metų knygas renka šiose kategorijose: vaikų, paauglių, prozos, poezijos, negrožinės literatūros. 

Gimnazijos biblioteka nupirko paauglių kategorijos knygas: 

  • Viktorija Butautis. „Kanarų paslaptis“
  • Dalia Dilytė. „Senovės Graikijos išminčiai“
  • Juozas Gaižauskas. „Antarktidos indėnai“
  • Agnesa Kenešytė-Gricė. „Purslai“
  • Zigmas Vitkus, Mindaugas Lukošaitis. „Akimirka apsispręsti“

Kviečiame užsukti į gimnazijos biblioteką,  skaityti ir rinkti Metų knygą paaugliams. Perskaitę balsuokite už labiausiai patikusią https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?4051033454

Bibliotekos informacija

Skip to content