Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas gimnazijoje

Vasario 10 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje lankėsi LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Drauge su Ministru Pirmininku atvyko jo patarėjas Elvinas Jankevičius, Ministro pirmininko patarėja Unė Kaunaitė bei Ministro Pirmininko sekretoriato vadovė Živilė Navickaitė – Babkin. Vizito metu Ministrą Pirmininką lydėjo Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč.

Gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius pristatė svečiams gimnaziją pasidžiaugdamas pasiekimais, ugdymo naujovėmis, puikiu mokytojų kolektyvu bei akcentuodamas  renovacijos nesulaukiančios gimnazijos pastato būklę bei niekada neturėto mokyklinio autobusiuko trūkumą. Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė kalbėjo apie Trakų rajono savivaldybės žingsnius siekiant gimnazijos renovacijos pradžios, išreiškė viltį, kad greitai gausime riekiamą finansavimą. Apie bendruomenės pastangas pradėti gimnazijos pastato renovaciją, Gimnazijos tarybos indėlį, tėvų ir gimnazijos administracijos iniciatyvas bei rašytus raštus kalbėjo buvusi Gimnazijos tarybos pirmininkė Danguolė Savickienė, kuri tėvų vardu džiaugėsi puikiais mokytojais bei vaikų pasiekimais.

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi pamokose, kalbėjosi su įvairių klasių mokiniais, skatino juos toliau siekti mokslo Lietuvoje ar bent jau grįžti į Lietuvą po studijų užsienyje. Ministras Pirmininkas lankėsi ir ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo skyriuje, bendravo su mažaisiais gimnazijos auklėtiniais. Susitikimo su vyresniaisiais gimnazistais, jų tėvais bei mokytojais aktų salėje metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis suteikė viltį gauti mokyklinį autobusiuką, pažadėjo remti gimnazijos siekį būti renovuota šiuolaikiška gimnazija ir gimnazijos Garbės svečių knygoje įrašė palinkėjimą, kad Rugsėjo 1-ąją švęstume jau gražesnėje mokykloje.

Džiaugiamės, kad gimnazijos bendruomenės lūkesčiai buvo išklausyti ir tikimės permainų.

IMG_9488 IMG_9490 IMG_9493 IMG_9496

received_1636983392984123 received_1636984676317328 received_1636984839650645 received_1636985236317272 received_1636985342983928 received_1636986762983786