Menu Close

Miškasodis – galimybė kartu kurti žaliuojančią Lietuvą

Gegužės 3 d. mūsų gimnazijos bendruomenė prisidėjo prie Nacionalinės miško sodinimo šventės. Oras buvo puikus, tarsi dėkodamas už prasmingą vykdomą darbą, nes miško sodinimas – kiekvieno atsakingo žmogaus pareiga. Lentvario urėdijos girininkas Stasys Miliauskas paaiškino eglučių sodinimo ypatumus ir šio darbo svarbą. Mokytojos įgijo žinių apie miško sodinimą, jo įveisimą. Girininkas atvežė sodinukų ir pamokė, kaip reikia taisyklingai pasodinti jauną medelį, kad užaugtų sveikas ir didelis medis. Būsimas miškas priklauso ne tik nuo sėklos, vietos, kurioje ji išaugs, bet ir nuo sodinuko fizinių savybių bei pasodinimo kokybės, todėl šį darbą turėjome atlikti su didžiule meile ir atsakomybe. Apsiginklavę kastuvais, kibirais, sodinukais, mokytojai kibo į darbą. Po kelių valandų visi pasidžiaugėme savo darbo rezultatais – 20 arų miško kirtavietės plote pasodinome 700 eglių ir liepaičių sodinukų.

Džiaugiamės savo sodintu mišku, kuris užaugs ateities kartoms. Visiems linkime, kad Lietuvoje visada oštų miškas, kad miške visiems būtų gera.

                                                                                         Biologijos mokytoja  Lilija Sabolevskienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą