Menu Close

Mišrių komandų tinklinio turnyras Grigiškėse

Balandžio 12 dieną Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos sporto salėje vyko aštuntų klasių ir jaunesnių mokinių mišrių komandų tinklinio turnyras, kurio tikslas – tobulinti tinklinio žaidimo meistriškumą ir plėtoti draugiškus ryšius su kitų savivaldybių mokyklų tinklinio komandomis, ugdyti pagarbą varžovui ir kilnų elgesį sporte bei skatinti aktyvaus poilsio ir sveikos gyvensenos nuostatas.

Tinklinio aikštelėje savo jėgas išbandyti susirinko Lentvario ir Grigiškių mokyklų komandos. Turnyras vyko rato sistema iki dviejų iškovotų pergalių. Visų komandų tarpusavio susitikimai vyko labai banguotai, išlaikydami intrigą iki paskutinės rungtynių minutės su papildomais setais bei rungtynių  pratęsimais. Susumavus turnyro rezultatus, paaiškėjo, kad trys komandos turi  vienodą laimėtų rungtynių kiekį, todėl pagal varžybų nuostatus  buvo skaičiuojamas laimėtų ir pralaimėtų rungtynių santykis tarp konkuruojančių komandų, deja, šis rezultatas nebuvo palankus mūsų gimnazijos tinklininkų komandai – jie liko treti.

Sveikiname mūsų gimnazijos tinklininkes ir tinklininkus, bronzos medalių laimėtojus:  Rūtą Atkočiūnaitę (8b kl.), Saulę Dobrovolskaitę (8b kl.),  Augustiną Šatevičiūtę (7a kl.), Otą Urvelį (8b kl.), Aironą Labucką (8b kl.), Kostą Sabaliauską (8b kl.), Nedą Nedzvecką (7c kl.).

Mišrių komandų tinklinio turnyro komandų žaidėjams buvo įteikti medaliai ir diplomai, o komandų vadovams – padėkos raštai. Dėkojame Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos mokytojams už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą.

Komandos vadovė Ramutė Kontorovičienė

Nuotraukos Ramutės Kontorovičienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą