Menu Close

Mokinių Tarybos projektas ,,Stiprūs Drauge”

Gimnazijos Mokinių Taryba baigė įgyvendinti dar vieną projektą – ,,Stiprūs drauge”, kurį remia Trakų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų departamentas. Projekto tikslas – skatinti Mokinių savivaldų bendradarbiavimą, pritraukti daugiau aktyvaus jaunimo į mokinių savivaldos organus. Projektas ,,Stiprūs drauge!” yra aktualus šiuolaikiniam žmogui, ypač jaunimui: bendradarbiavimas bei aktyvus bendravimas lemia įvairių veiklų sėkmę bei skatina jaunus žmones siekti išsikeltų tikslų.

Projektas buvo įgyvendinamas keliais etapais. Visų pirma, Trakų rajono mokyklų savivaldos dalyvavo gerosios patirties sklaidos konferencijoje Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje. Konferencijos dalyviai dalinosi patirtimi bei kartais iškylančiais sunkumais. Taikant grupinio darbo metodus, konferencijos dalyviai bandė ieškoti išeičių ir naujų galimybių plėsti mokinių savivaldos veiklas. Vienas didžiausių iššūkių – finansų trūkumas, todėl kita projekto veikla buvo praktiniai mokymai, kaip pritraukti finansavimą norimoms veikloms įgyvendinti. Mokymus vedė lektorius Marius Ulozas, Politikos tyrimų ir analizės instituto direktorius.

Visą projektą vainikavo praktiniai išvažiuojamieji mokymai Šiaulių Didždvario gimnazijoje. Mūsų gimnazijos Mokinių Tarybos bei Seniūnų sueigos atstovai keliavo susipažinti su Šiaulių miesto aktyviais mokiniais. Šiauliuose buvo vykdoma speciali programa skirta stiprinti MS veiklą. Dalyviai praktiškai išbandė komandos formavimo ir įveiklinimo metodus. Taip pat sužinojo apie marketingo svarbą, norint pritraukti naujus aktyvius narius. Ši patirtis įkvėpė motyvacijos kurti, organizuoti bei dalyvauti įvairiuose kitų mokinių savivaldų organizuojamose veiklose.

Projektui pasibaigus, labai džiaugiamės pasiektais rezultatais ir aktyviu mokinių įsitraukimu. Džiaugėmės užsimezgusiomis naujomis draugystėmis, suplanuotomis naujomis veiklomis bei patobulintomis kompetencijomis. Manome, kad tokie projektai atveria dideles galimybes mokiniams tobulėti, realizuoti save bei atrasti savo stipriąsias puses bei ateities kelią.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vita Sadauskienė

Nuotraukos Vitos Sadauskienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą