Menu Close

Mokslo ir žinių diena

Graži, karšta, nerūpestinga vasara, kaip ir dera, užleido vietą rudeniui, o jis kasmet prasideda ypatinga švente – Mokslo ir žinių diena, kviečiančia į atradimų, išbandymų, pažinimo pasaulį.

Į gimnaziją sugužėjusius mokinius, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir noriai, atsakingai pažinimo keliu eiti, bendradarbiauti siekiant bendrų tikslų kvietė gimnazijos direktorė V. Lesauskienė, Trakų  r.  meras A. Šatevičius, vicemeras J. Kietavičius  bei kunigas R. Šiūlys. Abiturientų vardu kalbėjo K. Švilpauskaitė ir D. Kavaliauskas. Patys mažiausi mokinukai taip pat pasveikino visą bendruomenę su Rugsėjo 1-ąja. Priešmokyklinukui Pauliui Paškauskui padeklamavus mokslo ir žinių dienai skirtą eilėraštį, mažieji į dangų paleido skristi svajonių pilnus balionus.

Šventė tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos mokiniams surengė įsimintinas pirmąsias naujųjų mokso metų pamokas.

Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą