Mokytojai keliavo po Lietuvą

Besibaigiant mokslo metams gimnazijos direktorius Jonas Kietavičius organizavo išvažiuojamąjį posėdį. Mokytojai keliavo po Anykščių apylinkes. Kelionės metu buvo aptarti organizaciniai bei darbiniai klausimai, o atvykus į Anykščių rajoną grožėtasi nuostabia gamta, apylinkėmis, miesto sutvarkymu bei lankytinais objektais.

Pirmiausia gimnazijos kolektyvas apsilankė Anykščių rajono Kavarsko miestelyje, kur trykšta Šv. Jono Krikštytojo šaltinis. Kadangi tikima, jog šaltinio vanduo turi gydomųjų galių, mokytojai vežė šio stebuklingo vandens išvykoje negalėjusiems dalyvauti kolegoms ir artimiesiems. Antras objektas, kurį apžiūrėjo ir išbandė mokytojai bei kiti gimnazijos darbuotojai – senasis Anykščių siaurukas, juo važiavome iki Rubikių. Kiekvieną dieną sustojantiems prie pervažos lentvariečiams buvo keista, jog Anykščiuose sankryžoje sustodavo ne mašinos, o siaurukas praleisdavo jas. Aplankę Šv.Mato bažnyčią, kuri yra išskirtinė savo aukščiu Lietuvoje, mokytojai, vadovaujami direktoriaus, lipo į bažnyčios apžvalgos aikštelę, iš kurios puikiai matėsi visi Anykščiai. Vėliau po apylinkes bei Anykščių šilelį buvo galima pasižvalgyti vaikštinėjant po Medžių lajų taką bei užlipus į 34 m. aukštyje esančią apžvalgos aikštelę.

Keliaudami gimnazijos darbuotojai turėjo progą pamatyti gražiausias Anykščių krašto vietas, pabendrauti ir  su puikia nuotaika baigti šiuos mokslo metus.