Menu Close

Mūsų knygų Kalėdos

Gimnazijoje praūžė šventinis šurmulys, vyko daug įvairių aukojimo, dovanojimo akcijų. Gimnazijos biblioteka kreipėsi į bendruomenę dėl naujų knygų ir buvo išgirsta. Mūsų didžiausias noras pasiūlyti mokiniams naujausias knygas ir taip sudominti mokinius skaitymu. 

Šiemet Knygų Kalėdų akcijoje dalyvavo ir naujas knygas dovanojo net darželio „Spinduliukų“, „Debesėlių“ grupių vaikai. Buvo sudarytas 2023 metais išleistų knygų sąrašas ir burtų keliu kiekviena klasė išsitraukė knygą, kurią padovanojo bibliotekai. Po vieną naują knygą padovanojo 5b, 5c, 6b, 7a, 8a, 8b, 8c, Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIIa, IVa, IVb klasės. Ačiū mokiniams, klasių vadovams ir mokinių tėveliams. 

Suaugusiųjų knygų kategorijoje aktyviai dalyvavo mokytojų metodinės grupės, taip pat buvo ir asmeniškai dovanojančių. Knygas dovanojo lietuvių kalbos ir literatūros, tiksliųjų mokslų, socialinių mokslų, švietimo pagalbos, gamtos mokslų, užsienio kalbų metodinės grupės. Asmeniškai knygas dovanojo Vida Lesauskienė, Giedrė Jurevičienė, Lina Vasiliauskienė, Renata Sabonienė, Darius Mechovskis, Violeta Igorienė, Daiva Prakapaitė. Nuoširdžiai dėkojame už dovanas.

Kviečiame atrasti skaitymo malonumą!

Bibliotekos informacija

Knygų sąrašas

Nuotraukos Laimos Lukšienės

Skip to content