Menu Close

Nauji mokslo metai – nauji pokyčiai

Rugsėjo 6 d. ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Agnė Požarnenkova priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų tėvus pakvietė į Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos aktų salę ir pristatė jiems naujų mokslo metų pokyčius, supažindino su priešmokyklinio ugdymo atnaujinta bendrąja programa.

Mokytoja kalbėjo, kad Programa siekiama atliepti 5–6 metų vaikų interesus, puoselėti jų gerovę ir tenkinti kiekvieno vaiko individualius, savitus poreikius bei galimybes. Įgyvendinant programą svarbi vaikų žaidybinė, patyriminė veikla, atradimų džiaugsmo ir natūralaus smalsumo apie supantį pasaulį puoselėjimas, nes taip sudaromos sąlygos vaikams ugdytis programoje numatytas kompetencijas. Su tėvais buvo aptartos kompetencijos, kurias jų vaikais ugdysis priešmokyklinio ugdymo grupėje, projektinis mokymosi metodas, kiti aktualūs klausimai.

Sėkmingas startas, įdomios, šiuolaikiškos, prasmingos veiklos padės priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams augti ir bręsti kaip asmenybėms bei pasirengti mokytis pradinėje mokykloje.

                                                 Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą