Menu Close

Naujos knygos bibliotekoje

Dėkojame leidyklai „Misteris Pinkmanas“, jos bendraįkūrėjui rašytojui Mariui Marcinkevičiui, literatūros festivaliui „Vaikų knygų sala“ ir „LRT vaikai“ už dovanotas knygas mūsų mažiesiems skaitytojams. Naujos knygos jau laukia bibliotekoje.

Bibliotekos informacija

„SUPERBOBUTĖS“

Žiauriai linksma istorija, kuri patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems, o ypač – močiutėms ir jų mylimiems anūkėliams. Ši knyga, pilna smagių piešinių, kvailų juokelių ir rimtų netikėtumų, sudomins net ir tuos vaikus, kurie paprastai knygas apeina dideliu lanku. Gausiai iliustruota smagi istorija vaikams maždaug nuo 6 m. Iliustravo Viktorija Ežiukas.

SUPERBOBUTĖS 2. DIDŽIOJI APGAULĖ

„Superbotutės 2. Didžioji apgaulė“ – tai 2-oji knyga apie superbobučių ir anūko Roko nuotykius. Superkomanda vėl išsiruošia į žygį, kur jų laukia dar daugiau iššūkių ir pavojų: radioaktyvus ežeras ir jo gelmių pabaisa, mutantai, mechanotronai ir pats didysis ir baisusis Kremliaus monstras.

MAŽASIS PIRATAS IR DIDYSIS LOBIS

Didis išradėjas profesorius Proto Gumbas sukūrė kiaulių uodegėlių atsuktuvą, chachatroną, minčių radiją, sapnų grotuvą, bet labiausiai mėgo viską kryžminti: jo sode augo ir ankštinės vynuogės, ir kolabūzai, ir dygliuoti kvapnūs rožiaburokiai. Iliustruota knyga vaikams maždaug nuo 5 m. Iliustravo Marta Žuravskaja.

ILGI EILĖRAŠČIAI TRUMPIEMS

Rašytojo ir poeto Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščiai žaismingi kaip pirmieji saulės spinduliai, o kartais ramūs kaip jūros bangos arba jaukūs kaip senelės glėbys. Eilėraščių knyga vaikams maždaug nuo 3 m. Iliustravo Ieva Gvazdaitytė

MIEGO AVINĖLIAI

„Miego avinėliai“ – tai knyga, padedanti užmigti. Vieną vakarą berniukas Rokas niekaip negali užmigti. Todėl nutaria išbandyti patį geriausią metodą – skaičiuoti avinėlius. Paveikslėlių knyga vaikams maždaug nuo 3 m. Iliustravo Tania Rex.

Skip to content