Menu Close

Netradicinė pilietiškumo pamoka

Gegužės 8 d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos II klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti netradicinėje pilietiškumo pamokoje Lentvario miesto bibliotekoje. Minėdami „20 metų sėkmės NATO“ datą, Lentvario miesto biblioteka organizavo susitikimą su Valerijum Šeleriu. Susitikimo metu pulkininkas leitenantas NATO misijų dalyvis, poetas ir bardas, kalbėdamas su mokiniais, vedė juos per Lietuvos istoriją. Valerijus Šeleris, remdamasis savo asmenine patirtimi, pasakojo apie Lietuvos karių misijas Afganistane ir Irake, atliko keletą savo kūrybos dainų. Istorijos, kurias žmonės patyrė, daro išskirtinį poveikį, todėl ir gimnazistai klausėsi susidomėję. 

Pilietiškumo pagrindų mokytoja Birutė Vyližinska

Nuotraukos Dalios Bagžiuvienės

Skip to content