Netradicinė rusų kalbos pamoka

Šių metų spalio 7d. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos 7b klasės mokiniai su auklėtoja Arina Janavičiene ir socialine darbuotoja Natalija Jastrebova dalyvavo netradicinėje rusų kalbos pamokoje Vilniuje, Markučiuose esančiame literatūriniame A.Puškino muziejuje. Mes neišsigandome lietaus ir daug sužinojome apie didį rusų rašytoją Aleksandrą Puškiną bei jo sūnaus Grigorijaus šeimos gyvenimą. Matėme A.Puškino sūnaus Grigorijaus ir jo žmonos Varvaros namus. Ten buvo prabangi svetainė, svečių kambarys ir Puškinų biliardo stalas. Dar sužinojome, kad A.Puškino sūnaus žmona labai gražiai piešia. Pamokos pabaigoje išbandėme piešimo įgūdžius ir pabandėme nupiešti knygos viršelį. Visiems labai patiko netradicinė pamoka A.Puškino muziejuje. Tokių išvykų norėtume ir daugiau.

Rytis Zakševskis, 7b klasė