Menu Close

Orientacinis žaidimas „Paskui Nepriklausomybę“

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokiniai paminėjo aktyviai: dalyvavo orientaciniame žaidime „Paskui Nepriklausomybę“ Vilniaus mieste. Orentacinį žaidimą organizavo Vilniaus universiteto studentų korporacija „RePublica“, „Tilia“ ir studentų skautų organizacija – korp.

Orientacinis žaidimas „Paskui Nepriklausomybę“ siekia paskatinti visuomenę aktyviai ir intelektualiai paminėti šią valstybei brangią šventę. Svarbu nepamiršti, kodėl esame laisvi bei pažinti savo istoriją. Mokiniai džiaugiasi gautomis dovanomis, kurios papildys mokyklos biblioteką.

Pilietiškumo pagrindų mokytoja Birutė Vyližinska

Nuotraukos Birutės Vyližinskos

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą