Menu Close

Orientavimosi varžybose pelnytos prizinės vietos

Rugsėjo 8 d.Trakų miestas minėjo garbingą 700- ąjį gimtadienį. Šia proga visą savaitę mieste vyko įvairūs renginiai, netilo šventinis šurmulys. Mūsų mokyklos mokiniai su fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokiene dalyvavo orientavimosi sporto varžybose „Šliaužte, bėgte surask mane“. Varžybose rungėsi net 17 komandų, tarp jų ir dvi Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komandos. Dalyviai turėjo ne tik kuo greičiau surinkti visus žemėlapyje pažymėtus objektus, bet ir gerai pažinoti Trakų miestą, išmanyti jo istoriją. Varžybų nugalėtojai bei prizininkai puikiai su šia užduotimi susitvarkė. Abi mūsų gimnazijos  komandos užėmė prizines, 2 – ąją ir 3-ąją,  vietas. Antąją vietą pelnė 8b klasės komanda: Sofija Politikė, Gabija Stanevičiūtė, Gabrielė Ramaškaitė bei auklėtoja Jelena Kerdokienė. Trečiąją vietą užėmė 7a klasės komanda: Kernius Vasiliauskas, Kintvilė Vasiliauskaitė, Matas Kvietkauskis ir Mėja Burdaitė. 7a klasės komanda varžybose buvo jauniausia iš visų 17 dalyvių. Ačiū moksleiviams už dalyvavimą, už ryžtą ir parodytą pavyzdį, kaip nepasiduoti bei kovoti iki galo. Jūs esate tikri kovotojai.

Fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė

Nuotraukos Jelenos Kerdokienės 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą