Menu Close

Paminėta Pasaulinė diena be tabako

Pasaulinė sveikatos apsaugos organizacija 1987 m. paskelbė gegužės 31-ąją ,,Pasauline diena be tabako’’. Šiais metais dėmesys sutelkiamas į tai, kaip tabako pramonė su naujais produktais orientuojasi į jaunimą ir vaikus. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė raginama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje „Nerūkau ir tuo didžiuojuosi“. Informatikos pamokų metu 6 – 7 klasių mokiniai kūrė emblemas ženkliukams. Informatyviausia emblema išrinkta 7C klasės mokinės Milanos Mažolytės. Ženkliukus gamino vyresnieji gimnazistai.

Gegužės 28 d. visuomenės sveikatos specialistė Rita Bandzevičienė ir socialinė pedagogė Natalja Jastrebova su 5 kl. mokiniais vykdė akciją mieste,  kalbino praeivius ir dalino ženkliukus. Ženkliukai buvo platinami ir Trakų miesto šventės „Sveikatos palapinėje“metu.

Birželio 4 d. gimnazijos aktų salėje vyko teatralizuota pamoka „Rūkyti ar nerūkyti?“ 5-7 klasių mokiniams. Teatro būrelio mokinius paruošė neformalaus ugdymo mokytoja Violeta Džiugienė, renginius organizavo socialinė pedagogė Natalja Jastrebova ir visuomenės sveikatos specialistė Rita Bandzevičienė.

Visuomenės sveikatos specialistė Rita Bandzevičienė

Nuotraukos Ritos Bandzevičienės

 

Skip to content