Menu Close

Pamoka kitaip „Ekonomika kaip pagalvių mūšis“

Gruodžio 6, 5, 7 dienomis mūsų gimnazijoje vyko  Valstybinės mokesčių inspekcijos – VMI organizuotos pamokos 5-tų ir 6-tų klasių mokiniams, kurios vadinasi „Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“. Tai nauja priemonė, finansuota VMI lėšomis, skirta didinti vaikų finansinį raštingumą ir šviesti apie mokesčius. Pats „Pagalvių mūšis“ yra apie ekonomiką, o ne apie mokesčius, perteikia vaikams šalies ekonomikos modelį: kaip juda pinigai, iš kur valstybė turi pinigų ir pan. Antroje pamokos dalyje buvo rodomi filmukai apie „Kiškių miestus“, kurie jau skirti tiesiogiai skleisti informaciją apie mokesčius ir jų mokėjimo naudą.

Pamoka sukurta pagal šiuolaikinį mokymo modelį, kai dalis pamokos yra aktyvi ir informacija perduodama per veiklą, šiuo atveju, per smagų žaidimą.

Matematikos mokytoja metodininkė Ala Leckienė 

Nuotraukos Alos Leckienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą