Menu Close

Pamoka su universiteto dėstytoju

Balandžio 26 d. gimnazijos 8-tų ir III-čių klasių mokiniai, kartu su matematikos mokytojomis T.Michalevič ir N.Karceviene, dalyvavo VU Matematikos ir informatikos fakulteto dekanato inicijuotame projekte „Pamoka su universiteto dėstytoju“. Tikslas – parodyti, kad mokslas nėra nutolęs nuo mokyklos, kad jis įdomus, suprantamas mokiniams. 8-tų klasių mokiniams pamoką vedė VU dėstytoja dr. Roma Kačinskaitė, pamokos tema „Kas bendro tarp vinies, buožgalvio ir šiuolaikinių technologijų“. III-ios klasės mokinius mokė VU dėstytojas bei Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto jaunesnysis mokslo darbuotojas Linas Aidokas, pamokos tema – „Robotas Ąžuolas taiko matematikos žinias sporte“. Pamokų metu mokiniai praplėtė matematinių žinių taikymo galimybes. 

Matematikos vyresnioji mokytoja Nijolė Karcevienė

Nuotraukos Nijolės Karcevienės

Skip to content