Pamokos kitaip

Gruodžio 2 d. mūsų gimnazijos III-okai vyko į Vilniaus kolegijos rengiamą renginį „Su VIKO pamokos pavyko“. Mokiniai dalyvavo biologijos ir chemijos dalykų paskaitose: „Pacientų transportavimas – naudinga mokėti“, „Ergoterapija – nuo kaladėlės iki neuromokslų“ ir chemija kitaip „Arbata. Kodėl ji kartoka?“. Paskaitų metu vyko praktiniai užsiėmimai, kuriuose aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Po to buvo surengta ekskursija po Vilniaus kolegijos fakultetą, kuriame vyko studijų programų pristatymai, konsultacijos, susitikimai su studentais ir dėstytojais. Lydintys mokytojai dalyvavo kalėdinių dekoracijų dirbtuvėse. Mokiniai įgavo daug praktinių žinių, grįžo kupini įspūdžių ir naujų idėjų.

Nuotraukos Lilijos  Sabolevskienės