Menu Close

„Parafiados“ varžybos ir laimėjimai

Š. m. gegužės 14 d. Lentvario Motiejaus  Šimelionio gimnazijos mokiniai dalyvavo XXI Vilniaus Arkivyskupijos vaikų ir jaunimo sporto varžybose „Parafiada“. Mokiniai savo jėgas galėjo išbandyti įvairiose komandinėse ir individualiose rungtyse.

Vaikinų komanda, kurią sudarė III b, II c ir II b kl. mokiniai D. Osipovas, M. Milinavičius, R. Senuta, A. Čėglys, G. Kurminas, krepšinio varžybose iškovojo I – ąją vietą.  Merginų tinklinio komanda taip pat puikiai pasirodė tinklinio varžybose. Tinklininkių komandą sudarė 8 b, II a ir III b klasės mokinės R. Atkočiūnaitė, S. Jurjevaitė, U. Koniušanec, A. Maslauskaitė, D. Salevič ir D. Tomaševičiūtė. Merginos savo varžovėms įrodė, kad jos čia atvyko nugalėti ir iškovojo I – ąją vietą. Individualiose bėgimo rungtyse dalyvavo 8 c kl. mokinys D. Debesys, kuris 1000 m ir 100 m distancijose iškovojo I – ąsias vietas, G. Kurminas 100 m. bėgime laimėjo II – ąją vieta.  Tarp merginų 8b kl. mokinė R. Atkočiūnaitė 400 m. bėgime iškovojo II- ąją vietą, IIIb kl. mokinė D. Salevič 1000m bėgime iškovojo III – ąja vietą ir II c kl. mokinė G. Kurminaitė tapo šio bėgimo nugalėtoja, užėmė I – ąją vietą. Taip pat G. Kurminaitė ir S. Jurjevaitė dalyvavo 100 m. bėgime bei pasidalino prizinėmis vietomis. Gabija užėmė I – ąją vietą, Smiltė – užėmė III – ąją vietą.  Mokiniai savo jėgas taip pat galėjo išbandyti ir šaškių varžybose. Čia dalyvavo ir II – ąją vietą iškovojo III b klasės mokinė U. Koniušanec. Bendroje įskotoje tarp visų dalyvavusių komandų pagal surinktus taškus  Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos komanda užėmė III – ąją vietą.

Sveikiname visus „Parafiados“ dalyvius, dėkojame už aktyviai praleista savaitgalį ir už savo gimnazijos vardo garsinimą.

Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ramutė Kontorovičienė, fizinio ugdymo mokytoja Jelena Kerdokienė

Nuotraukos Ramutės Kontorovičienės

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą