Menu Close

Pasaulinė vandens diena

Kasmet kovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir aiškinti jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Ši diena buvo minima ir mūsų gimnazijoje.  5a, 5b ir 5c klasių komandos dalyvavo viktorinoje ,,Vanduo-gyvybės šaltinis”, kurioje pagilino žinias apie vandenį, jo svarbą ir tausojimą. Komandos atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė kryžiažodį apie vandenį ir atliko kitas užduotisMokinius ypač sudomino eksperimentai su vandeniu, kurie buvo atliekami gamtos mokslų laboratorijoje. Jie turėjo galimybę susipažinti su vandens savybėmis, sužinoti nuo ko ir kaip jis keičia savo būseną ir kitų dalykų. Įvairios ir aktyvios veiklos džiugino mokinius, nes jie tikrai turės daugiau žinių apie vandenį,  jo svarbą žmogui ir gamtai.

Biologijos mokytoja metodininkė Lilija Sabolevskienė

Nuotraukos Lilijos Sabolevskienės

Skip to content