Menu Close

Pasaulinė Žemės diena

Pasaulinė Žemės diena – viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosaugos švenčių, sutelkianti visus žmones atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje gyvename. Ši diena buvo minima ir mūsų gimnazijoje. Moksleiviai per gamtos mokslų pamokas kartu su mokytojomis diskutavo aplinkosaugos tema. Pamokų metu pažiūrėjo vaizdo medžiagą ,,Šiukšlių salų piliečiai”, diskutavo apie globalias mūsų planetos – žemės – problemas, buvo ieškomi jų sprendimo būdai ir galimybės patiems asmeniškai prisidėti prie darnaus vystymosi.

5-II klasių klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje aplinkosauginėje konferencijoje  ,,Įdomioji ekologija” ir jos metu vykusiame protmūšyje ,,Žemės dienai” paminėti. Tai buvo puiki proga parodyti, kad mes esame neabejingi ekologinėms problemoms ir noriai prisidedame prie gamtos išsaugojimo. Komandos pademonstravo puikias aplinkosaugines žinias.

Jaunųjų miškininkų būrelio nariai, 8a, 8c ir Ib klasių mokiniai per technologijų pamokas ir po pamokų vykdė STEAM veiklą – gamino inkilus sparnuočiams. Mokiniams tai buvo ne tik prasmingas darbas – įkurti namą paukšteliui –, tačiau ir puiki galimybė veikti kartu. Smagiai juos sukėlėme į medžius, augančius  gimnazijos teritorijoje. Bus gera, kai jie visi čiulbės mums savo giesmes, sveikins atskubančius į gimnaziją.

Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat prisijungė  prie Lentvario kultūros centro organizuojamos akcijos ,,Iškelk inkilą“ ir drauge iškėlėme juos parskrendantiems paukščiams Lentvaryje įkurtame Šeimų parke. Malonu  daryti gerus darbus gamtai!

Biologijos mokytoja metodininkė Lilija Sabolevskienė 

Nuotraukos Lilijos Sabolevskienės

Skip to content