Menu Close

Paskelbti matematikos konkurso rezultatai

56 Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokiniai kovo mėnesį dalyvavo matematikos tarptautiniame konkurse KENGŪRA 2023. Jau paskelbti galutiniai konkurso rezultatai. Šiemet labai daug mūsų gimnazijos mokinių pateko į Trakų savivaldybės TOP 10 geriausiųjų gretas. Tai penktokai Denis ir Kęstutis; šeštokai Dominykas ir Lukas;  septintokai Ieva, Kintvilė, Patricija, Gintė, Arnoldas; aštuntokai Smiltė, Ema, Akvilė, Miglė; pirmos gimnazinės klasės mokiniai Artiom, Karolina, Domantas, Agnė; antros gimnazinės klasės mokiniai Danielius, Jokūbas, Sandra, Aurėja, Ignas ir trečios gimnazinės klasės mokiniai Elinga, Rusnė, Emilija. 

Sveikiname Danielių užėmusį pirmąją vietą Trakų savivaldybėje, antrąją vietą užėmusius Jokūbą ir Ievą, trečią vietą užėmusius Kintvilę ir Smiltę.

Matematikos mokytoja Ala Leckienė

Skip to content