Menu Close

Paskutinis skambutis

Jau baigiasi paskutinė pamoka.
Sudėk visus taškus, nusišypsoki draugui.
Eik, mielas vaike, lai sėkmės ranka
Tave laikys apglėbusi vingiuojant takui…

Šiandien, gegužės 21 d., Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos kieme nuaidėjo paskutinis skambutis 57-tajai abiturientų laidai.

Nors dabar gyvename neįprastoje mums realybėje, tačiau pasikeitęs gyvenimas nesutrukdė pasidžiaugti vieno gyvenimo etapo pabaiga, o kito – pradžia. Tai ypatinga diena – paskutinė diena gimnazijoje, kai esi mokinys. Šios dienos akcentas – paskutinė auklėtojos pamoka. IV-tokų auklėtojos Vilma Zadyrkienė ir Lina Vasiliauskienė paskutinį kartą subūrė savo auklėtinius mokyklos klasėje. Abiturientų pasveikinti susirinko ne tik mūsų gimnazijos administracija ir mokytojos, tačiau į šventę atvyko ir pirmosios jų mokytojos, supažindinusios su abėcėle ir išmokiusios skaičiuoti. Pradinių klasių mokytojos skyrė šiltus žodžius savo buvusiems auklėtiniams bei linkėjo sėkmės. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Vida Lesauskienė, ji įteikė padėkos raštus įvairiose srityse pasižymėjusiems abiturientams ir dėkojo už gimnazijos garsinimą įvairiuose konkursuose. Sveikino pabaigus gimnaziją ir Mokinių tarybos prezidentė Deimantė Podrezaitė.

Tęsiant tradicijas, šią džiugią šventę suruošė mūsų vienuoliktokai, o renginio programoje skambėjo gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų dainos ir eilės. Abiturientams ir svečiams dainavo gimnazistė Kristina Švilpauskaitė. Po sveikinimo žodžių bei meninės programos abiturientai, sugalvoję norą, į dangaus platybes paleido balionus. Lai kyla į dangų ir išsipildo svajonės!

Tikimės, jog abiturientai šią šventę prisimins dar ilgai, o šilčiausi prisiminimai apie gimnazijos laikus išliks jų atminty! Sėkmės keliant sparnus!

Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą