Menu Close

Paskutinis skambutis

Kai paskutinį kartą žingsniai nuaidės mokykloj,
Kai paskutinį kartą trinktelsi duris,
Sustok ir pagalvok:
Kiek ašarų ir laimės,
Kiek šypsenų mokykloj palikai!

Gegužės mėn. 26 dieną Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis 58-tos laidos abiturientams.

Suvirpėjo ne vieno abituriento širdis dalyvaujant paskutinėje dėstomoje pamokoje, jaudinosi klausydami gimnazijos direktorės ir auklėtojų linkėjimų. Šiemet mokytojai savo sveikinimus sudėjo į dainą ir šokį nustebindami mokinius ir savo kolegas.

Dvylika mokslo metų šiuos mokinius lydėjo mokyklinis skambutis. Linksmas, įsakmus jo skambesys tapo kasdieninio gyvenimo dalimi, tokia pat tikra ir neginčytina, kaip paukščių čirenimas, vėjo ūžavimas, kaip linksmas pavasarinio upeliuko čiurlenimas. Tačiau viskas turi savo pradžią ir savo pabaigą. Mokyklinis skambutis abiturientams nuaidėjo paskutinį kartą.

Su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais sveikiname visus IV klasių mokinius, pradedančius naują gyvenimo etapą. Linkime sėkmės laikant egzaminus ir renkantis gyvenimo kelią!

Gimnazijos informacija

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą