Menu Close

Pelėdžiukas kviečia skaityti

Technologijų mokytoja Laura Stankaitienė sumanė kartu su penktokais kūrybingai papuošti užklasinio skaitymo sąsiuvinius „Pelėdžiukas kviečia skaityti“. Visas perskaitytas knygas mokiniai nuo šiol aprašys savo skaitymo sąsiuvinyje, o mokslo metų pabaigoje daugiausiai knygų perskaitę mokiniai bus apdovanoti prizais.

Baigę puošti skaitymo sąsiuvinius, penktokai apsilankė gimnazijos bibliotekoje, susipažino su bibliotekininkėms, apžiūrėjo knygas, skaityklą, kurioje yra daug enciklopedijų, žinynų, interaktyvi Smart lenta, 5 kompiuterizuotos darbo vietos, skaitymo kabinos, poilsio kampelis, daugiafunkcinis kopijavimo aparatas. Bibliotekoje mokiniai gali ne tik įgyvendinti kūrybinius sumanymus, bet ir pailsėti nuo šurmulio pertraukų metu, pažaisti su draugais stalo žaidimus, pasiruošti pamokai ar atlikti namų darbus, išsirinkti knygą skaitymui.

Gimnazijos informacija

Nuotraukos Laimos Lukšienės

Skip to content