Menu Close

Priešmokyklinės ugdymo grupės vaikų edukacinė veikla laboratorijoje

Š. m. balandžio 25 d. priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai lankėsi gimnazijos laboratorijoje. Veiklos reikalavo drąsos ir šiek tiek kantrybės. Dirbdami grupėse ir individualiai, vaikai atliko įvairius cheminius eksperimentus, sužinojo, kaip įvyksta cheminės reakcijos, susipažino su mikroskopo struktūra, patys reguliavo vaizdo ryškumą, per mikroskopus tyrinėjo mažų objektų padidintas detales.

Visa tai padėjo įgyti daugiau praktinių tiriamųjų įgūdžių. Mažieji mokinukai liko sužavėti, įsitikino, kad chemijos mokslas yra labai įdomus.

                                    Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Agnė Požarnenkova 

Nuotraukos Agnės Požarnenkovos

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą