Projektas „Pilietiškumo stovykla“

Mokiniai dalyvavo Lentvario Kultūros Rūmų organizuojamame jaunimo projekte „Pilietiškumo stovykla“. Spalio 4 d. vyko susitikimas su Politikos tyrimų ir analizės instituto vadovu Mariumi Ulozu, kurio metu moksleiviai bandė išsiaiškinti, kas gi yra ta jaunimo politika. Moksleiviai noriai įsitraukė į diskusiją, sugalvojo puikių idėjų Lentvariui, Trakų rajonui ir visai Lietuvai. Spalio 18 dieną mokiniai susitiko su „Žinau, ką renku“ savanorėmis ir noriai dalyvavo edukacijoje – žaidime, kurio metu rinko tobulą kandidatą į Seimo narius. Mokiniams buvo pristatyta ne tik organizacijos veikla, bet ir savanorystės galimybės Trakų rajone.

Baigiamasis jaunimo projekto „Pilietiškumo stovykla“ renginys – diskusija vyko lapkričio 17 dieną, jo metu buvo aptariama jaunimo politikos svarba. Susitikime dalyvavo Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius.

Pilietinio ugdymo mokytoja Birutė Vyližinska

Nuotraukos Birutės Vyližinskos