Menu Close

Projektas ,,Žalioji lauko laboratorija“

Norime pasidžiaugti, kad gimnazijoje vykdomas projektas ,,Žalioji lauko laboratorija“, kurį finansavo Trakų rajono savivaldybė. Gimnazijoje subrandinome idėją – įsirengti ekologinį daržą. Tai bus puiki edukacinė erdvė. Siekdami sudominti vaikus gyvuoju augalų pasauliu, gimnazijoje pradėjome įgyvendinti gamtinių užsiėmimų darže idėją. Vaikams tai yra puiki pažintis su gyvąja gamta, su veikla, kuri atveria platų gamtos pažinimo kelią, nes joje svarbiausia yra mokinių smalsumas bei noras pažinti.  Kovo – balandžio mėnesiais, SUP klasės mokiniai,  kartu su pedagogais daigino ant palangės sėklytes, vėliau retino per tankiai užaugusius daigelius. Kruopščiai  prižiūrėtus augalų daigelius, mokiniai savo rankomis persodino į mini žaliąjį daržą. Pakeltose lysvėse jau žaliuoja lapiniai, prieskoniniai augalai, dygsta šakniavaisiai, žiedelius tuoj kraus gėlytės. Jaunieji  daržininkai galės  patys  laistyti, ravėti  ir kitaip  prižiūrėti augaliukus, rudeniop – nuimti derlių. Tikimės rudenį mėgautis savo išaugintomis daržovėmis.

Biologijos mokytoja L. Sabolevskienė

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą