Raiškiojo skaitymo konkursas anglų kalba “Poetry Recitation Contest-2020”

2020-12-09 dieną virtualioje platformoje “Zoom” vyko Trakų rajono septintų klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas “Poetry Recitation Contest- 2020”, kurį organizavo Rūdiškių gimnazija. Mūsų gimnaziją atstovavo 7b klasės mokiniai Goda Černiauskaitė bei Aurelijus Stropus. Dalyviams tai buvo didžiulis iššūkis ne tik dėl to, kad reikėjo įveikti jaudulį ir pademonstruoti savo anglų kalbos lygį, bet ir todėl, jog šis konkursas pirmą kartą vyko virtualioje platformoje. Goda ir Aurelijus sužavėjo komisiją puikiais kūrinių pasirinkimais, įspūdinga anglų kalba, tarimu bei perteiktomis emocijomis. V.Šekspyro deklamuojmos eilės nepaliko abejingų. Komisija vienbalsiai nusprendė, jog I-ąją vietą rajoniniame konkurse užėmė mūsų gimnazijos mokinys Aurelijus Stropus. Mokinio kūrinio perteikimo savitumas, saviraiška, artistiškumas, tarimo taisyklingumas, aiškumas, kontaktas su klausytoju, intonacija bei originalumas buvo įvertinti maksimaliais balais. Džiaugiamės, jog mokiniai plėtoja raiškiojo skaitymo anglų kalba tradicijas bei domisi angliškai kalbančių šalių poezija.

Sveikiname ir nuoširdžiai dėkojame mokiniams!

Anglų kalbos mokytoja Julita Sabolevskytė