Menu Close

„Renkuosi mokyti“ programos veiklos mūsų gimnazijoje

Nuo 2020 m. Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija dalyvauja VšĮ ,,Mokyklų tobulinimo centro“ inicijuotoje programoje „Renkuosi mokyti“, kurios tikslas – suburti mokyklos bendruomenę ir atnešti pozityvius pokyčius. Siekdama pokyčių, programa pritraukia motyvuotus, į pagalbą kitam orientuotus dalyvius, kurie mokyklose dirba dvejus metus. Taip gimnazijoje pradėjo darbą istorijos mokytoja Kotryna Bėčiūtė.  Mokytoja Kotryna dalyvauja gimnazijos ,,Renkuosi mokyti“ komandos veikloje. Komanda, padedama programos ekspertų, įgyvendina pokyčio projektą, kurio tema „Mokytojų dialogas siekiant kiekvieno mokinio individualios pažangos“. Suplanuotos veiklos, kurios apima mokytojų kvalifikacijos tobulinimą ne tik lankant seminarus, tačiau ir skatinančios mokymąsi iš kolegų patirties, kartu planuojant veiklas, eksperimentuojant. Nuo sausio mėnesio mokytojai grupelėse po tris planuoja bei vykdo įsivertinimą pamokoje, taiko įvairius formuojamojo vertinimo metodus. Pasibaigus antram trimestrui, klasės vadovai, mokytojai išanalizavo mokinių pasiekimus. Įvertinus rezultatus bei padarytą asmeninę pažangą, nuoširdžiai džiaugiamės, kad 24 mokiniai perėjo iš pagrindinio į aukštesnįjį mokymosi lygį, 8 mokinių trimestro dalykų įvertinimai – vien dešimtukai.
Džiaugiamės galėdami kartu augti, svajoti, kurti, dalintis savo kasdienybe, darbais ir laimėjimais!

RM komanda

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą