Respublikinis prancūzų kalbos konkursas „Je parle français, et toi?”

Kovo 8-9 dienomis Palangos Senojoje gimnazijoje vyko respublikinis prancūzų kalbos konkursas „Je parle français, et toi?”, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 7a klasės mokinys Gytautas Lisoveckas. Pirmąją konkurso dieną mokiniai atliko skaitymo suvokimo ir rašymo užduotis, o po pietų vyko komandinės orientacinės varžybos Palangos mieste. Gytauto komandai teko nukeliauti iki pat jūros, kuri tą dieną buvo gan audringa! Nepaisant to, visi konkurso dalyviai grįžo linksmai nusiteikę į gimnaziją, kur grupės darbą užbaigė sukeldami nuotraukas ir komentarus į elektroninę erdvę. Rytojaus dieną paruoštus darbus pristatė visiems dalyviams, komisijos nariams, svečiams. Penktadienį vakare gimnazijos aktų salėje visi linksminosi dainuodami karaoke prancūziškas dainas. Ir kokios tik dainos neskambėjo: pradedant Joe Dassin ir baigiant Stromae!

Šeštadienį konkursantai dar atliko ir kalbėjimo užduotis (monologas + dialogas), kurių metu turėjo galimybę artimiau susipažinti ir pabendrauti su kitų mokyklų septintokais. Na, o baigėsi konkursas dideliu skaniu tortu!

Namo visi važiavo šiek tiek pavargę, bet tik su pačiom geriausiom emocijom. Gytautas apie konkursą sakė taip: „Palangoj man patiko, viešbutis buvo geras ir maistas skanus. Mokykloje užsiėmimai buvo įdomūs ir visi labai draugiškai bendravo. Labai džiaugiuosi, kad galėjau sudalyvauti šiame konkurse!”

Prancūzų kalbos mokytoja Neringa Svinkūnienė