Menu Close

Rugsėjo 15 -oji – Tarptautinė demokratijos diena

Tęsdami savo įsipareigojimą skleisti žinią apie demokratijos svarbą šiuolaikiniam pasauliui bei puoselėdami UNESCO vertybes, Tarptautinės demokratijos stovyklos, kurią organizavo Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje, dalyviai rugsėjo 15-osios rytą pakvietė visus gimnazistus susipažinti su 12 demokratijos principų. Mokiniai gavo iššūkį išmokti juos mintinai bei savais žodžiais pristatyti savo istorijos mokytojoms, o taip pat galimybę parodyti savo anglų kalbos žinias verčiant šių principų aprašymus į taisyklingą lietuvių kalbą. Mokiniai, įveikę iššūkį, gaus įvertinimus iš dalykų mokytojų.

Visi moksleiviai bei mokytojai buvo pakviesti stebėti, dalyvauti ir prisiminti visas gimnazijoje minimas tarptautines dienas, o mokslo metų pabaigoje pademonstruoti savo žinias ir gauti už tai po vertingą prizą.

Gimnazijos informacija

IMG_20170915_072744IMG_20170915_072815

Skip to content