Menu Close

Seminaras „Konfliktai ir jų valdymas”

Trečiadienio ryte mūsų gimnazijoje IVa mokiniai ir jų auklėtoja R. Junevičienė dalyvavo psichologės J. Žilinskytės surengtame seminare apie konfliktus ir jų valdymą. Seminarą vedė žymi psichologė Milda Karklytė, kuri šioje srityje yra stipriausia. Mokiniai ne tik gavo teorinių žinių, bet teko patiems suvaidinti konfliktines situacijas, išsiaiškinti konfliktų priežastis ir pasekmes. Mokiniai buvo aktyvūs, susikaupę, motyvuoti, norėjo sužinoti naujų idėjų ir minčių. Seminaro metu mokiniams buvo paaiškintas konfliktų vystymosi ratas, kaip jis gali padėti suvaldyti konfliktus ir netgi jų išvengti. Psichologė Milda Karklytė buvo labai patenkinta mūsų IVa klasės darbu ir ateityje norėtų dar kartą sugrįžti į mūsų mokyklą.  Tikimės, seminaras padės abiturientams išvengti konfliktinių situacijų.

Gimnazijos informacija

11kon 33kon

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą