Menu Close

Šeštokai viktorinoje „Išmok ir žinok“

Kovo 15 dieną mūsų gimnazijos šeštokai vyko į Vilnių, kur dalyvavo Vartotojų teisių apsaugos tarnybos organizuojamoje Pasaulinėje vartotojų teisių dienos moksleivių viktorinoje „IŠMOK IR ŽINOK“. Viktorinoje dalyvavo 10 Lietuvos mokyklų komandų, kurios nagrinėjo aktualius klausimus, susijusius su  pagrindinėmis vartotojų teisėmis (prekių pirkimas, grąžinimas, nesaugūs produktai), su ES vartotojų teisėmis, tvarumu, finansiniu raštingumu, saugiu internetu, taip pat su informacija apie Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, logotipą. Mūsų gimnazijos šeštokai aktyviai dalyvavo veiklose, o iš viktorinos grįžo pasisėmę daug emocijų, praplėtę savo žinias ir su atminimo dovanėlėmis

Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Jovita Širvytė

Nuotraukos Jovitos Širvytės

Skip to content