Menu Close

Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

„Skaitymas tau tinka!“ – tikina Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bibliotekos ir vėl skelbia kasmetinį, jau aštuntąjį, skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“ bei kviečia „pasimatuoti“ skaitymą ir knygą!

Iššūkio trukmė – nuo 2023 m. birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

Kviečiame ir mūsų gimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir kitus bendruomenės narius dalyvauti iššūkyje. Registruotis galima savarankiškai, užpildžius registracijos formą internete, arba artimiausioje bibliotekoje. Iššūkio dalyviai per vasarą perskaitę penkias knygas bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu.

Štai kokias užduotis reikės įveikti nusprendusiems priimti iššūkį:

  • Perskaityk knygą, kurios pavadinime minimas vietovardis (skaitytojų pasiūlyta užduotis).
  • Perskaityk knygą, kuri buvo ekranizuota.
  • Perskaityk fantastinę knygą.
  • Perskaityk negrožinę knygą.
  • Perskaityk knygą apie laisvę.

Visa informacija apie skaitymo iššūkį, taisykles, registracijos forma ir karščiausios naujienos – https://vasarasuknyga.lt/, „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Bibliotekos informacija

Skip to content