Menu Close

Skirkime 1,2% paramą vaikų mokymosi kokybei gerinti

Gerbiami Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokinių tėveliai,

dažnai mokykloje atsiranda poreikių, idėjų, kurioms valstybinis finansavimas nebūna paskirtas. Gimnazija iš ankstesniais metais mūsų skirto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramos jau yra įgyvendinusi keletą projektų. Informacija apie panaudotas lėšas yra pateikta mokyklos tinklalapyje.

Šiais metais pritarėme gimnazijos administracijos planams įrengti ir pritaikyti edukacijai gimnazijos muziejų, sutvarkyti mokyklos kieme esančią sporto aikštelę.

Kiekvienais metais nuo savo sumokamo GPM galime 1,2 proc. skirti paramai savo nuožiūra. Prasidėjus gyventojų pajamų mokesčio deklaravimui nebūna lengva nuspręsti kam skirti šias lėšas, tačiau prašau Jūsų paskirti paramą mūsų gimnazijai, t. y. savo vaikų mokymosi kokybei gerinti.

Gimnazijos tarybos pirmininkas Rimantas Prušinskas

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą