Stovykla

2021 m. birželio 14-18 dienomis Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos mokiniams buvo organizuota turistinė stovykla Prienų r. Pikelionių km. Mokiniai patyrė 5 dienų nuotykį gyvendami gamtoje, miegodami keturias naktis palapinėse. Turėjo galimybę išbandyti savo jėgas, įveikti įvairiausius sunkumus bei gavo malonumą nuplaukę numatytą 2 dienų maršrutą baidarėmis Verknės upe, nuėję 12 km. žygį iki didžiausio Lietuvos ąžuolo Gojaus miške. Mokiniai išklausė sveikatos stiprinimo paskaitą ir mankštinosi darydami įvairiausius tempimo pratimus. Vaikai žaidė tinklinį, krepšinį, futbolą, bulvę, badmintoną, ilsėjosi pirtyje ir maudėsi Verknės upėje. Mokytojai organizavo naktines krikštynas. Visas maistas buvo gaminamas ant laužo. Mokiniai ir mokytojai puikiai leido kartu laiką be žalingų įpročių ir telefonų. Tai buvo puiki galimybė pažinti vieni kitus ir išbandyti save.