SUSITIKIMAS SU MARK BEDWORTH

Š.m. kovo 14 d. gimnazijoje vyko diskusija „Mokymosi džiaugsmas: kodėl tai reikia patirti, o ne tik klausytis” (“The Joy of Learning: Why You Should Experience It and Not Just Listen”), kurią moderavo ir vedė Mark Bedworth. Mark Bedworth – pasaulinio lygio masinių inteligencijos ir kompleksinių sistemų ekspertas, baigęs matematikos doktorantūros ir dirbtinio proto studijas.  Jis įkūrė Tarptautinę Duomenų sintezės (Data Fusion) asociaciją ir buvo jos Vice Prezidentas. Sukūrė algoritmus „Siri speech“ Apple iPhone telefonams, taip pat vadovavo daugeliui įmonių kuriant kalbos atpažinimo, infraraudonujų spindulių vaizdo, saugumo ir ekologinių variklių produktus.

Su moksleiviais buvo diskutuojama apie mokymąsi visą gyvenimą, kokie yra šiuolaikiniai mokymosi metodai, galimybės, kokie yra netradiciniai mokymosi būdai. Mark Bedworth, diskutuodamas su moksleiviais, pabrėžė, kad mokymasis visada turi teikti džiaugsmą: net ir tiksliuosius dalykus galima mokytis „susikuriant savitą žaidimą“. Kūrybiškumas mokantis – šiuolaikinio mokinio tobulėjimo variklis.

„Šiuolaikiniai darbdaviai neieško darbuotojo, kuris geba atlikti tik tam tikras užduotis. Darbdaviams nereikalingi „robotai“. Jiems reikia kūrybiškai mąstančio profesionalo – tokio, kuris geba generuoti idėjas, tokio, kuris mato plačiau, tokio, kuris geba kurti idėjas“ – kalbėjo Mark Bedworth.

20170314_110643 20170314_111111 20170314_113432