Menu Close

Susitikimas su rašytoju Justinu Žilinsku

Kovo 22 dieną gimnazijos bibliotekoje vyko susitikimai su rašytoju Justinu Žilinsku, knygos „Bėgliai. Jūrų keliais į Ameriką “ autoriumi. Susitikimuose dalyvavo 7a, 7b, 7c, 6a klasės. Kiekvienai klasei buvo skiriama po pamoką, bendravimas vyko mažose grupėse, būtent tai mokiniams ir paliko didžiausią įspūdį. ,,Patiko pats rašytojas, labai fainas, linksmas, patiko jo pasakojimas ir bendravimas“ J.J. 

Knygos autorius pasiūlė mokiniams nusikelti į 1912 metus, supažindino su istoriniais įvykiais, lėmusiais mūsų senelių, prosenelių emigraciją. Edukaciją vaizdžiai papildė senosios fotografijos ir rašytojo pasakojimai apie transatlantines keliones.

Justino Žilinsko knyga „Bėgliai“ pateko tarp trijų ekspertų atrinktų knygų ir dalyvauja metų knygos rinkimuose. Kviečiame skaityti ir balsuoti https://skaitymometai.lnb.lt/index.php?353272283

Bibliotekos vedėja Laima Lukšienė

Nuotraukos Laimos Lukšienės 

Skip to content