Gegužės 5 d. gimnazijos šeštokai dalyvavo Trakų rajono 6 klasių anglų kalbos olimpiadoje „English Fun Day 2026“. Mūsų mokiniai Markas, Liepa ir Domantas iškovojo pirmąją vietą. Laimėtas knygas padovanojo gimnazijos bibliotekai. Dėkojame ir nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus!
Gimazijos informacija